Poseidon Βίλα
| Wi-Fi | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη 4 χλμ. μακριά από Parcours Sante de Morne Cabri Poseidon Βίλα με 1 υπνοδωμάτια προσφέρει θέα στον κήπο. Περιλαμβάνει εξοπλισμένη μικρή κουζίνα και 1 μπάνια.
Το κέντρο της πόλης Le Lamentin απέχει 3 χλμ. μακριά από τη βίλα. Eglise catholique de Saint-Joseph είναι σε απόσταση μόλις 10 λεπτών οδικώς.
Το πλησιέστερο αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire βρίσκεται περίπου 5 χλμ. μακριά από το κατάλυμα. Η Poseidon Βίλα διαθέτει βεράντα για την άνεση των επισκεπτών.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire από η Poseidon Βίλα;
Η Poseidon Βίλα απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Poseidon Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Poseidon Βίλα αποτελεί 80$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Poseidon Βίλα;
Η Poseidon Βίλα δέχεται μόνο American Express, MasterCard και Visa.